X

Używamy plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody by pliki cookies były zapisywane na dysku należy zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

KRAJOWA RADA NOTARIALNA

Stypendium Rejenta

W 2006 roku z inicjatywy Towarzystwa Charytatywnego im. Ojca Pio w Czechowicach-Dziedzicach powstał projekt wyrównywania szans studentów z rodzin mniej zamożnych pod nazwą „Stypendium Rejenta”. Został on utworzony ze środków przekazanych Towarzystwu w testamencie przez Józefa Machalicę, czechowickiego notariusza, który był jego aktywnym członkiem.

Celem tej inicjatywy jest aktywizacja oraz wyrównywanie szans dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin z terenu miasta i gminy Czechowice-Dziedzice. Jego beneficjantami są studenci studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej. Każdego roku odbywają się dwie edycje projektu według harmonogramu roku akademickiego, tj. po sesji zimowej oraz letniej.

Choć Stypendium ma charakter lokalny w uzasadnionych przypadkach regulamin dopuszcza pomoc studentom spoza terenu miasta i gminy Czechowice-Dziedzice.

Więcej informacji:
Towarzystwo Charytatywne im. Ojca Pio http://www.towarzystwopio.cba.pl/


Krajowa Rada Notarialna
ul. Dzika 19/23
00-172 Warszawa

tel. (22) 635 78 40, (22) 635 07 83
fax. (22) 635 79 10
email: biuro@krn.org.pl

Valid XHTML 1.1Level Double-A conformance, W3C WAI Web Content Accessibility Guidelines 2.0
Opracowanie: RejNET
wygenerowano w czasie: 0.05 s.