X

Używamy plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody by pliki cookies były zapisywane na dysku należy zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

KRAJOWA RADA NOTARIALNA

Działalność społeczna i naukowa

Krajowa Rada Notarialna jest inicjatorem i organizatorem wielu przedsięwzięć o szerokim wymiarze społecznym. W roku 2010 rozpoczęła realizacje dwóch ważnych programów społecznych:

KRN niezależnie od własnych opinii i stanowisk zajmowanych w istotnych dla notariuszy sprawach, jest inicjatorem wielu naukowych opinii, które niejednokrotnie wywarły znaczący wpływ na praktykę notarialną. Potwierdzeniem szczególnej uwagi jaką samorząd notarialny przywiązuje do roli nauki w kształtowaniu praktyki notarialnej jest powołanie przez Krajową Radę Notarialną fundacji Centrum Naukowe Notariatu. Krajowa Rada Notarialna prowadzi również działalność wydawniczą, której celem jest nie tylko prezentacja dorobku naukowego związanego z funkcjonowaniem notariatu, ale także upowszechnianie historii i tradycji notariatu w Polsce. Samorząd notarialny prowadzi także działalność szkoleniową dla notariuszy oraz szeroko rozumianą edukację przyszłych notariuszy w ramach aplikacji notarialnej.

Krajowa Rada Notarialna
ul. Dzika 19/23
00-172 Warszawa

tel. (22) 635 78 40, (22) 635 07 83
fax. (22) 635 79 10
email: biuro@krn.org.pl

Valid XHTML 1.1Level Double-A conformance, W3C WAI Web Content Accessibility Guidelines 2.0
Opracowanie: RejNET
wygenerowano w czasie: 0.14 s.